Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek így mikor jutunk...

Szerintetek így mikor jutunk el egy teljes adaghoz? És ha az őszibarack amit főztem neki nagyon savanyú lett akkor a sinlac esetleg javít valamit az ízén?

Figyelt kérdés

Tegnap 30gr, ma 50gr sütőtök pürét evett meg a fiam, tegnap még 170ml, ma már csak 130 ml tápszert adtam neki utána.

Több püréhez nincs türelme, mert elkezd sírni és kéri a tápszert.

Mikor juthatunk el egy teljes adaghoz és mennyi egy teljes adag, ha babám elég nagyétkű?

4 hónapos


2014. szept. 22. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az őszi barackot megfőzted? Azt nyersen leturmixolva szokták adni. 2-3-4 hét mire megeszik egy adagot, ami 160-180-200-220 mili.
2014. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, megfőztem, mert ezt már a fagyasztóból vettem ki, nyáron raktam el neki. És gondoltam, ha kiengedem akkor olyan plöttyedt lesz :)
2014. szept. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!