Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fél almához mennyi sinlacot...

Fél almához mennyi sinlacot tegyek? Hányszor érdemes adni egy nap belőle?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám pár napja kezdtük el a sinlacot mert már csak az anyatej nem elég neki. Hányszor adjak neki belőle? eddig úgy csináltam, hogy 10órakor és 14 órakor adtam neki fél almát abba kevertem neki a sinlacot,kb 2 teáskanállal, este 19kor meg csak vizzel kevertem kb 5 ek nyit annyi vízhez, hogy ne legyen folyós. Közte pedig cicizik. Ma azt vettem észre fáj a babának amikor kakil, nem annyira nagyon, de azért kemény lett a kakija. Arra gondolok, nem jól adagolom.
2014. szept. 25. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az adagolással van baj, az alma is megfoghatja.
2014. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem az alma fogja meg neki, próbáld ki neki a barackot az kicsit lágyítja a kakit, legalábbis nálunk.
2014. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!