Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kullancs elleni oltással...

Kullancs elleni oltással kapcsolatos kérdés! Érdemes? Ki mikor kezdi beadatni? Hányszor kell? Mennyi idős babánál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb ősszel lett volna, ha akkor kezdik.

Akkor nem terheli túl a szervezetet, mert ki lehet várni közte az 1 hónapot.

Nekem most már a gyorsítottról beszéltek, de erre azt mondta a gyerekdokim,hogy annyira sűrűsíteni kell,hogy védettség alakuljon ki,hogy teljesen legyengíti az immunrendszert, így én azt hiszem őszig maradok a sprayknél.

Azt mondta ez még a 10 évesemet is megviselné.

A szomszéd 30 valahány éves, most kapta az utolsót olyan beteg hogy ilyennek még nem láttam.Taknya-nyéla egybe folyik, feje fáj.Mindegyik után így volt azt mondja.

Egyébként biztos nem rossz dolog, de én vacillálok.

2010. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja lehagytam,hogy 3 oltás kell.

/Kicsik.10 és 2,5 éves./

2010. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 20 hónapos a fiam és pont ma kapta meg az elsőt, 4 hét múlva kapja a másodikat és ha jól tudom 9 hónap múlva a harmadikat. De már a második után védett lesz, tehát hat.
2010. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2,5 évesem 3 hete kapta az elsőt, 2 hét múlva a másodikat fogja, ami után már védett. Aztán majd valamikor ősszel-télen kell a harmadikat. Utána úgy tudom 5 évente kell emlékeztető.

Semmi baja nem volt tőle.

2010. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 évesen 3 hét különbséggel kapott tavaly két oltást, semmi mellékhatás nem volt és beteg se lett. Ismétlőt a 2. után egy évvel adnak, utána talán 3 évente kell kapnia.
2010. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!