Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hirtelen szorulás, mitől?

Hirtelen szorulás, mitől?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt szorulása. Két hete kap almás krumplit, teljes étkezést még nem váltott ki.


Előtte nap pont nem volt időm főzeléket gyártani, nem kapott. Alapjában véve nem sírós baba, csak ha tényleg fáj valamije, akkor sír.


Sütőtökkel próbálkoztam éppen, talán egy grammot nyalt le a kanálról, amikor éktelenül elkezdett sírni. Az Ördögűzőt le lehetett volna forgatni vele, elég ijesztő volt. Nyomott, erőlködött, nem jött semmi.

Végül kapott egy kevés Laevolacot, az három menetet is kitolt belőle.


Ha főzeléket nem kapott (új ízt semmiképp), a tápszer változatlan, akkor mitől lehetett ez?


A sírás miatt megijedtem, hogy a vírusos hasmenésemet kapta el esetleg. Elvileg már meggyógyultam akkorra, előtte nem mentem a közelébe, családtagok látták el.


Mi okozhatta a szorulást, ha eddig soha nem volt ilyen gond és születésétől ugyanazt a tápszert kapja? (4,5 hónapos)



Illetve még egy kérdés, amit nem értek és kissé eltér a tárgytól. Tegnap ugye dugába dőlt a sütőtök főzelék kóstoltatása a fenti incidens miatt.

Ma ismét próbálkoztam. Fintorgás, sírás, hiszti (ez se jellemző rá). Kiköpte, 3-4 kanál és egy órás próbálkozás után feladtam.

Nem voltam ideges közben, játszottam is, kedvenc játéka is "evett", berregtem a kanállal, stb. Nem volt élet-halál kérdés, hogy megeszi-e.


Másfél órával később megjött az apja, leült vele és fél üveggel jó ízűen megevett a főzelékből. Amit az említett másfél órával korábban fintorogva köpött ki.

Mit csinálhattam rosszul?

A férjem szerint szoktatni kellett hozzá, a piszkos munkát elvégeztem én, nála ért be. De másfél óra alatt..?


2014. szept. 29. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

csak az első két sort olvastam.

bocsi.


szóval az alma tipikus hasfogó.

és mindennek van valami hatása amúgy, utána kellene nézni..

2014. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!