Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos kislányomat táplálha...

Kismocsany kérdése:

5 hónapos kislányomat táplálhatom-e kecsketejjel tápszer helyett?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Na most itt aztán fogsz kapni ezért hideget meleget.
2014. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
nem
2014. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdés miatt nem fog kapni, hideget-meleget!

Szerintem nem.

2014. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ekkora babának, ha nincs anyatej, akkor tápszer kell és kész.
2014. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Barátnőm kecsketejet adott, kb 2 hónapos kortól 2 gyerekének is. Saját kecskétől. Semmi bajuk. Én nem mertem.
2014. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sógornőm adta,házi kecskétől szintén,semmi baja a gyereknek,már 4 éves,nekik megváltás volt.Én nem adtam,mert volt elég tejem,most kezd fogyni,de elsőre találtunk olyan tápszert,ami bevált;ellenben velük,akiknek szinte az összes kaphatótól gondok voltak(hasmenés,a másiktól székrekedés,a harmadiktól hasfájás,aztán hányás sorolhatnám,a kecsketejtől meg nem lett semmi gond). Ha mi is így jártunk volna,lehet megpróbálom,de végső esetben,mint ők.
2014. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Adj tápszert!
2014. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposnak még tápszert adnék, de később már adhatsz kecsketejet is, mi 10 hónaposan kezdtük inni, mert nem volt hajlandó meginni a tápszert, banán trumixnak se. Régen is ezt adták a gyerekeknek amíg nem volt tápszer....
2014. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!