Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A tejpépröl érdeklödnék! Ki...

A tejpépröl érdeklödnék! Ki mikor adta elöször a babájának, és hogyan, milyen mennyiségben? Azzal kiváltható esetleg a tápszer?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én adtam neki 6 hónaposan mert mást semmit nem akart enni, a tejpépet viszont nagyon szívesen eszi. Az elején csak a fél mennyiséget csináltam meg mint ami a dobozon van kb 1,5 hét múlva megette a teljes adagot amit a doboz ír. Azóta meg ebbe rakom bele neki a gyümölcsöt (alma, barack, babán ezeket eszi benne szívesen, mindhármat az almareszelőn reszelem le) így vitamint is kap. Nekünk így most a 10 órai és az uzsonna van kiváltva. MIvel magába nem evett semmi így muszáj voltam ezzel de nem bánom én se eszek meg mindent majd szép lassan kialakul neki, nem siettetem. Ja és szoktam neki babakekszet reszelni bele, mert ügye kell a glutént adni.
2014. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában adtam először, eleinte csak 3-4 kanállal, hogy megszokja az ízét + a pocakját se terheljem meg, minden nap 1-2 kanállal többet, most 5 hónapos és igen kiváltottam már napi egy tápszert vele mert nagyon szereti :)
2014. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!