Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rossz evő a babám. Ti milyen...

Rossz evő a babám. Ti milyen trükköket alkalmaztok hogy szívesen egyen?

Figyelt kérdés
Már 10 hónapos de ha rosszul alszik akkor alig eszik,de ha nem eszik eleget akkor alig alszik.Ez egy ördögi kör.Aki hasonló cipőben jár annak örülnék ha megosztaná velem tapasztalatait.
2014. okt. 19. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes gyömölcsös ételébe, édesekbe banánt tettem, a zöldségekhez meg mindhez a milumil 7 gabonás pépjét.

Nekem ezzel a kettővel mindent megevett eddig. 8 hós

2014. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hencsi55 válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos és csak olyat hajlandó megenni, amit a kezében foghat és egyedül rágcsálhatja. Azt meg hamar megúnja és elkezdi dobálni. A pépes kaja szóba se jöhet, kivéve a tejpép. Már rég adtam neki üveges gyümit, tegnap kipróbáltam és ízlett neki, délben husi volt rizzsel, a kanál hegyére mindig tettem egy pici gyümölcsöt és csak nyitotta a száját, rég evett ilyen sokat. Ma nem tudom mi lesz, remélem sikerül megint ez a trükk :)
2014. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!