Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Igaz hogy a tejpep nagyon hizlal?

Igaz hogy a tejpep nagyon hizlal?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 honapos,4 kiloval szuletett,most 9 es fel kg.Ezert kerdezem,hogy hizlal e a tejpep? Naponta egyszer kap gyumolcsot vagy zoldsegpepet,az a baj minden amit adhatok mar neki szorulast okoz.
2014. okt. 26. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 62cm, 5kg volt születésekor és 7 hónaposan most 82cm, 9,8kg.

4 hónapos kora óta naponta 1-2x tejpépet kap mert nagyon bukós volt és nem lakott jól a tápszertől, előtte már az anyatejtől sem.

Nagyon hosszú, de vékony gyerek. Egyáltalán nem hizlal neki a tejpép és szépen növekszik. A hosszát nem tudom a tejpépre fogni :P

2014. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy igaz e, de az én babám is 4 kg-val szültetett, estére is tejpépet kap (folyékony vaniliásat) tejjel keverve, plusz délután gyümölcspépet, ö is 6 honapos és 7,5 kg.
2014. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, 7,5 kg és 72 cm most a fiam.
2014. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor en is adni fogom neki.
2014. okt. 26. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babámat nem hizlalta. :)
2014. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hizlal. Ugyanolyan mennyiségű tejpépben akár 2-3x annyi kalória is lehet, mint a zöldségekben, vagy gyümölcsökben. Nyilván a banánnál csak kicsit kalóriadúsabb, mint pl. a répánál és függ a tejpép fajtájától is. Én biztos nem adnék olyan 6 hónapos babának, akinek a súlya egy átlagos 1 évesnek felel meg.
2014. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is diétáztasd a fél éves gyereket zöldséggel inkább -.- ...
2014. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha egy étkezést kiváltasz vele, tuti nem fog 5 kilót felszedni a tejpéptől. Sem a gabonapépektől, mert már azt is nyugodtan adhatod, ha a cukrozott tejpép miatt félsz, hogy elhízna, de nem fog.
2014. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!