Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babakekszet minden nap lehet...

Babakekszet minden nap lehet keverni a gyümölcsbe?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én mindennap adok neki. Védőnő se mondta h nem lehet.

2014. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap tettem bele.

Védőnő nálunk azt mondta, hogy simán mehet.

2014. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos azt mondta, 6 hónapig csak anyatej, ha már kap gyümölcsöt két hónapon keresztül napi egyszer kapjon kis mennyisegben kekszet, reszelve egy kiskanállal aztán késõbb lehet emelni az adagot, de ennyi idõ kell, hogy megszokja, közben viszont figyelni kell rá

hogy minden más gluténmentes legyen.

2014. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!


De akkor te 8 hónaposan kezdted bevezetni a glutént. Most meg már annak aki 4 hónaposan kezdi a hozzátáplálást annak azt mondját napi fél keksz! Minél hamarabb be kell vezetni a glutént. Egy 8 hónapos bőven eszik glut3nt nem csak babakekszben de a kifli végben is van.

2014. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden tízóraira kekszes tejpépet és gabonapépet keverek össze gyümölcspürékkel 5 hónapos kora óta.

Tisztán én nem szeretem adni, mert nekem úgy nagyon édes, de miért ne kaphatna minden nap?

2014. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért hova irtam,hogy 8 hosan kapott elõször glutènt?
2014. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"6 hónapig csak anyatej, ha már kap gyümölcsöt két hónapon keresztül napi egyszer kapjon kis mennyisegben kekszet"


Ezt írtad!!!! Ebből az jön le h te 8 hónaposan adtad.

2014. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már kap gyümit akkir 8 hétig mehet bele a keksz,de minden más glutén mentes.Magyarul 8 hós koraig kapja így és nem 8 hósan,szerintem magyarul írtam és érthetõen!
2014. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!