Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A babakekszet mikor váltottato...

A babakekszet mikor váltottatok fel háztartási keksszel?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy éves korig nem adok háztartási kekszet, mert van benne tejpor és tojáspor. Utána viszont már csak úgy fog kapni kekszet, ha valami süteményben lesz.
2014. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva ht kekszet adok neki. Kb másfél hónapja majdnem minden nap kap. Kapott már piskótát is. Egyiktől sincs semmi baja. 7 hónapos.
2014. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A HIPP bio babakekszben is van tejpor. Azt adtam a lányomnak 4,5 hónapos kora óta, ahogy a doktornő javasolta. Már elmúlt 10 hónapos is, néha csipegetek neki zsemlét, azt igen szereti :), és ami nem bio zsemle :)

Így gondoltam, lassan leválthatjuk a babakekszet is normál háztartási kekszre. Én a detki kekszén nem olvasok se tojást, se tejport - egyébként.

2014. aug. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!