Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hós kisfiam nem eszi mega...

7 hós kisfiam nem eszi mega dzöldségeket, főzelékeket. Csak a sütőtököt (nem üvegeset) és párolt répát. Mivel ízesíthetném a krumplit, brokkolit?

Figyelt kérdés
5 hósan kezdtük a hozzátáplálát,a gyümölcsöket nagyon szereti.Ma a brookolipürébe tettem egy pici cukrot(anyósom javaslatára,ennek nem vagyok híve),de így megette.
2014. nov. 1. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon eszi meg.a dokink azt mondta akarmilyen furi is nekunk,keverjuk a kedvenc gyumolcsevel.
2014. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te megeszed ízetlenül az ételeket?... én mindent úgy adok a kislányomnak ahogy mi esszük,pl húslevesből a répát összetörve,egy kis leves levével megeszi, ha bármilyen levest készítek,amibe krumpli,répa,zöldség van,összetöröm és eszi, a krumplit,úgy ahogy mi esszük. A nagynak is csináltam,és lám,semmi baja.
2014. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ízesítsd neki, mint magatoknak. Csak erős fűszer ne legyen benne. Amibe cukor kell, abba tegyél pici cukrot.

A babák szervezetének is szüksége van a cukorra.

A főzelékféléket pedig rántsd, vagy habard be.

2014. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell nekik annyi cukor meg só mint nekünk. mi már el vagyunk rontva. nekem anyukám só helyett sajtot reszelt némelyik főzelékbe, cukrot semibe nem rakott, esetleg mézet, és megettem
2014. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!