Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon párolt zöldségek sajttal...

Vajon párolt zöldségek sajttal nagyon hízlaló így estére?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok, de mindig így este jön rám. Nem akarok sokat hízni :(
2013. nov. 22. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Olivaolajon párold ne vajon. A sajt pedig sovány sajt legyen. Előtte igyál egy nagy pohár vizet.

Nem lehet, hogy csaka gyomorsavad sok, és attól leszel éhes?

2013. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne hízlaló? A sajtnak nincs szénhidráttartalma, és a zöldségeknek is nagyon minimális.
2013. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én diétázom (már szülés után vagyok bőven), és az étrendembe simán belefér, bár kevés sajttal. És vaj helyett kókuszzsíron párolom, de a vaj sem rossz egyébként...legalábbis az olajnál nem rosszabb :)

Kérdés, hogy mikor nyomja be az ember, lefekvés előtt 3 órával belefér...

2013. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#2 gratulálok!

A hazai sajtok zöme full zsíros sajt. És nem hízlal? -.-

2013. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A zsír lassítja a felszívódást, kvázi hasznos. A szénhidrát hízlal. Különben is sajtról beszélünk és nem disznótorosról...
2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Tehát kvázi a zsír, mint olyan fogyaszt!!!

Köszönjük, Emese!

2013. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy védelmembe vegyem 2-as válaszolót, de én eléggé beleástam magam a témába, hogy lehet eredményesen diétázni, vagyis életmódot váltani, és való igaz, hogy nem a zsírtól hízunk el, ez egy hatalmas tévhit. Igenis a szénhidrátok a bűnösek! Szénhidrát szegény de "zsírosabb" étrend mellet fogyok én is gyönyörűen... Értem itt azt, hogy pl a zsíros sajt egyáltalán nem tiltólistás, zsíros tej is jöhet, megeszem még a kolbászt is...

A párolt zöldség sajttal még diétás fogásnak is beillik, semmi baja nem lesz tőle kérdezőnek, nem ettől fog sokat hízni, hanem a szénhidrát dús pékáruktól...


Egyébként ha már itt tartunk, a vajon pirítás egészségesebb, mint az olivaolaj, jobb az összetétele, mivel az olaj 100g zsír, kalóriatartalma is magasabb. A vajban pedig van fehérje is a zsír mellett! És hát, mint tudjuk a fehérje építi fel a testünket, az a legfontosabb táplálékunk!


Szóval kérdező, nyugodtan benyomhatsz még akár este is egy adagot belőle, csak ne egyből aludj el. Az este (lefekvés előtt 2-3 órával) elfogyasztott étel még pörgeti is az anyagcserét!

Jah, 3-as voltam...

2013. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi meg köszönjük az "építő jellegű" hozzászólásaodat 6-os. Lapozgass már fel egy dietetikus könyvet, aztán alkosd újra a véleményed...
2013. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már akkor megettem és írtó jól esett :D Ne veszekedjetek ilyenen, egy kis darab sajt lett rá reszelve :)
2013. nov. 24. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!