Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy gyors kérdés. Adnál...

Egy gyors kérdés. Adnál palacsintát 11 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tojássárgájából, mert azt már evett. Házi tejem van itthon, de picit tennék és több szódát. Egyébként a kelt tésztákat nagyon szereti, abban is szokott lenni 1-2 dl tej.

2014. nov. 21. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Adnék a lányomnak is, ha hajlandó lenne rágni...
2014. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hónaposan még semmilyen tejet nem adtam fiamnak.


De ha te már adtál, akkor miért ne? Semmi új nincs benne...

2014. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én adtam neki. 6 hónapos koráig szoptattam,utána kezdtem a hozzátáplálást, de mivel elég gyorsan bújtak ki a fogai, így folyton azt ette, amit mi. Szóval szerintem nyugodtan adhatsz neki palacsintát, én is adtam.
2014. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Én nem.
2014. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is evett kelt tesztat akkor a palacsintat mar miert ne ehetne?
2014. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
igen, enyémek megették már ilyenkor, előre kicsire eltépkedve,később harapták maguktól.
2014. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

NEM adnék

egyik, hogy kb 8 hónaposan kell beveztni a tojást, annak is csak sárgáját ehet még jó keményre főzve, majd 1 éves kortól kaphat tojásfehérjét


a cukor/só-t nem tudom meddig kell kerülni ami még benne van, eszerint 8-10 hónapig(ő még csak 11 épphogy kategória) más nézetek szerint 2-3 éves korig kerülendő

[link]


a liszt sem lenne fehér, finomliszt nálam az biztos

2014. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
* a tejről már nem is beszélek, vannak nézetek amik 2 éves korra teszik..
2014. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

ilyen is van:

"Jó hír, hogy 12 hónapos kortól kezdve palacsintát is süthetünk reggelire, persze a babának ne kakaóval, hanem gyümölcsös túróval vagy tartósítószermentes sárgabaracklekvárral töltsük."

[link]


de én almát reszelnék a tésztába :)

2014. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7es kisse tulzasba viszed a dolgot :-)

Nalatok nincs fozelek a gyereknek? Kenyeret, kiflit, barmilyen tesztas etelt nem adsz? Tejfolt, turot, sajtot tejtermekeket mar boven adhatja. Egy eves kortol adhato a feherje is a gyereknek kb 1 honap mulva. Szoval ha csinal egy olyan etelt amiben talalhato es ugye meg van sutve ne legyen mar korai. A masik meg a tej nagyon megoszlo. Ha vki nem hajlamos az allergiara, csaladban nem fordult elo, miert ne tehetne bele az etelbe? Gondolom nem egy pohar tejet itatna vele. :-). Teljesen a cukrot, sot fuszereket sem szabad kizarni az etrendbol. Azzal csak azt ered el h kozossegbe nagy, hirtelen dozisba kapja majd meg. Az se jo. Nem agyon kell fuszerezni mindent hanem mertekkel. De persze mindenki ugy csinalja ahogy akarja de azert nagy hulyesegeket ne jelentsunk mar ki.

Amugy igen adnek es adtam is. 11 honaposan ehette mar.

2014. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!