Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Írnátok nekem recepteket,...

Írnátok nekem recepteket, hogy mit és hogyan készítetek el 5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért recept itt még nincs.

Fogsz két hozzávalót, amit már ehet, megfőzöd vízben, aztán turmixolod. Kész.

Fűszereket ne tegyél bele!

2014. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.

Almát, körtét, barackot, pici banánt szoktam neki nyersen is lereszelni vagy turmixolni.

Répát, krumplit, meggyet, sütőtököt pici vízben megfőzöm, leszűröm és úgy turmixolom, általában kétfélét főzök össze.

Pici babapiskótát már elkezdtem neki hozzáreszelni.

Üveges bébiételből a paradicsomos krumplit szereti nagyon.

2014. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
O jaj! Kezdek ketsegbe esni! Mar ennyi mindet eszik az 5 hos babad? Az enyem most lesz 6, es meg ma is eleg csunyan nezett mikor a repat kostoltattam vele...
2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Nem kell kétségbe esni, nyugi, szoktam mondani a végén minden gyerek a rántott csirkecombig fog eljutni :)

Igen, a lányom már ennyi mindent eszik, de mi 3 hónaposan apránként elkezdtük a hozzátáplálást, mert sajnos nem sokáig volt tejcsim. És ő egyenlőre nagyon nyitott, eddig mindent elsőre elfogadott, bár pont a répa neki sem a kedvence, de megeszi.

2014. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3as. Ne aggodj a hozzataplalast 6 hosan erdemes elkezdeni. Enyemnkb.8 hosan kezdett enni aďdig anyatej. Gondolhatod h.semmi baja. Ez csak ez jo business minel hamarabbb elkezdeni annal tobb uveges bebietel fogy!

A kerdesre valasz: jobb ha nem fozod hanem fedo alatt minimalis vizben parolod a zoldsegeket mert igy a fozovizzel nem ontod ki a kioldott asvanyi anyagokat. Ha megparoltad turmixold ossze.

2014. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!