Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kóstolt a babád először...

Mikor kóstolt a babád először csokit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 éves múlt egy kicsivel, amikor megkóstolta, de utána még elég sokáig nem evett csokit.
2014. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13 hósan, túró rudit. De nem rendszeresen, alkalomszerű.
2014. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Enyém is túró rudit, 1 évs kora után.
2014. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos, tegnap a párom túrórudit kóstoltatott vele mert h már evett túrót akkor ezt miért ne. Csak egy falat volt legalább. Amúgy sokáig nem fog még csokit kapni.
2014. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, kb egy hete kérdeztem meg az embereket, hogy kenyeret mikor etetett először a babájával és érdekes válaszokat kaptam. 6-7 hónap, meg kenyérhéjat rágcsál. A csoki a veszélyesebb?
2014. dec. 9. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem baba volt már, 20 hónapos kisfiú. A csokival nagyon sokáig vártunk, más nasit kapott néha, kölesgolyó, buláta, alig sós pufi, és hasonlók. Nem édességfüggő, de szereti.
2014. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kernyér héjat, kiflit már akkor kaphat ha van pár foga. És babapiskótát is.

"Veszélyesebb" annyiból, h édesség... de persze mértékkel kell adni. Amúgy meg mi nem veszélyes...? :)

2014. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy éves elmúlt, mikor túró rudit kapott, akkor is csoki nélkül. Most majdnem két éves néha eszik rudit, tejszeletet, kinder csokit. Szelet csokit ma evett először a mikuláscsomagból.
2014. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy éves volt, amikor először megevett egy fél kocka milka csokit. Néha kap, nem mindennap, de főleg most, hogy kapott Mikulásra rengeteg édességet, adunk néha neki. (14 hónapos múlt)
2014. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16 hónapos-most törtem egy akkorát mint a gyufa vége-ennyi volt,de én is várok vele még
2014. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!