Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 7 gabonásat és a gyorsan...

A 7 gabonásat és a gyorsan oldódó gabonapelyhet lehet főzés nélkül, simán gyümölcsbe keverve adni, illetve ha főzöm, akkor muszáj bele olaj?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ha dobozos, babáknak gyártott pelyhet veszel, pl. milumil 7 gabonásat, akkor nem kell főzni, az elkészítés rajta van a dobozon.


Főzni pl. a grízt kell, vagy a zabpelyhet, vagy a rizspelyhet szoktam én (de azt is elég lenne 10p-re áztatni forróvízben.)


Olajat adni az ebédbe elég, nem kell minden étkezéshez, így én a gyümölcsöshöz nem szoktam, csak a főzelékekhez.

2014. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hipp -7korn-ra gondolsz? én sose főztem... langyos vízzel kikevertem + gyümölcs bele mert magába borzalmas íze van :) fiam nagyon szereti! :)
2014. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!