Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit eszik, iszik 8 honapos...

Mit eszik, iszik 8 honapos babatok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
enni: hus (csirke, marha, borju, bárány, pulyka, hal, máj, sonka), rizs, krumpli, tésztafélék, joghurt, reszelt sajt, turo, szinte az osszes zoldseg (spárga, brokkoli, spenot, koménymag gumo, zeller, paradicsom, paprika, padlizsán, cukkini, tok, cékla, karfiol stb.) gyumolcsbol is majdnem mindent, kivéve eper, málna. de evett már ananaszt, mangot, barackot, meggyet stb. stb. tojást még nem adtam neki.
2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de jo ! :) koszi h.irtal.en mar adtam tojassargajat,de viszont a turotol felek valamiert....es joghurtot milyen adsz neki?
2014. dec. 30. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

eloszor babáknak valo joghurtot vettem, de itt (Franciaországban) nagyon lazák ilyen téren..mondták nem kell vacakolni, vegyem meg azt a joghurtot, amit mi is eszunk.. ugyhogy vettem neki natur joghurtot (petit suisse a neve, igazábol turo-joghurt keverék vagy valami olyasmi :D) itt már a 4. honaptol lehet adni a babáknak déligyumolcsot mint pl. ananász, de olvastam, hogy otthon meg majd csak 2 éves kor után?.. teljesen ellentmondásosak az itteni "szabályok" és az otthoniak. ráadásul a spanyol barátnom, szinte megszolt, hogy spenotot és brokkolit adtam a babámnak, mivel Spanyolországban csak egy éves kor után eszik a -zoldeket...

azt mondták nekem, a glutént is adjam 4 honapos kortol, a natur felnotteknek valo joghurtot meg 6 honapos kortol.. oszintén még mindig kicsit káosz van a fejemben, ezért is vártam a tojással. :D

2014. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zöldségekből hátra van még: bab, káposzta, karfiol, karalábé,sárgaborsó

Gyümölcsből pár déli gyümölcs (ananász, kiwi)

Inni 90%ban vizet kap, ha nem akkor csipkebogyóteát

2015. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!