Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 honapos babatok hanyszor...

10 honapos babatok hanyszor kap egy nap tapszert?

Figyelt kérdés

Nalunk reggel es este van 210-240 ml....napi 5 x eszik .De sokszor felebredred ejszaka..igy uzsira is fozeleket szoktam neki adni...tizoraira pepez vagy gyumit szoktam adni...de olvasom a neten ,hogy le

het mar neki vajas kenyeret is adni...meg a reggelire tojast (sargajabol)...de akkor ezek szerint a reggeli tapszer is kivalthato mar?


2014. nov. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én babám szopik ugyan, de reggel-este-éjszaka és alvás előtt még szopik. Nem tudom, aki vajas kenyeret ad, annak hogy rág a babája, mert az enyémnek eszébe sincs, a kicsit darabosabbat se eszi meg. (3-szor eszik főzeléket, gyümölcsgélét naponta totál pépesítve.)
2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggel este. Tizórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna változó. Rántotta sárgájából, kenyér, vagy amit mi eszünk. Persze úgy van neki elkészítve, hogy ő is megehesse.


Rágni rendesen rág. A banánt is harapja és úgy eszi. Mindent megrág nem okoz neki gondot.

2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam kapott ennyi idősen már rendes reggelit és vavsorat
2014. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folytatom, mert elkuldte.

De.ivott melléje ugyanúgy tápszert is reggel és este, sőt még éjjel is. Most 14 hónapos, a tápszert, ami már tejital félig lecseréltük tejre, reggelire tejet kap, estére tápszert a rendes étel mellé. Még ne hagyjátok el a tápszert, rengeteg vitamin van benne, emellett kell még napi fél liter tejalapú táplálék.

2014. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4es írja ne hagyd el tápszert.Adj csak 200 mlt meg mellé reggelit de kiváltani egy éves koráig nem ajánlott
2014. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget..sokat segítettetek..:-)
2014. nov. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!