Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Etetőszék vélemények? Valakine...

Etetőszék vélemények? Valakinek van tapasztalata ezzel a kettővel? Touragoo Candy Plus Chicco Happy Snack

Figyelt kérdés
Touragoo masszívabbnak tűnik, de sehol nem találtam róla véleményt.
2015. jan. 3. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Touragoo Candy Plus van,a narancssárga huzatos,az csajosabb. :) Meg vagyok vele elégedve.

Rosszat,hibát nem tudok róla írni.A lányom szívesen ül benne.Könnyen tisztítható is.Masszív és strapabíró.

2015. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 3. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Touragoo Candy Plus van/volt (most akarjuk eladni). Nagyon jó, masszív, strapabíró etetőszék, és könnyű tisztítani. Nekünk az volt vele a gondunk, hogy nagyon kényelmes és puha, így a fiunk miután rájött, hogy előre-hátra himbálózva tud vele közlekedni, megtette. Ezt is simán bírja egyébként a szék, pedig hatalmas erő van a fiunkban. Emellett elég nagy helyet foglal, így mivel már 15 hónapos a fiunk, vettünk neki egy fa etetőszéket, egy-két alkalommal itt is megpróbálta az előre-hátra dülöngélést, de mivel ez kemény, abbahagyta. :-) Ha előről kezdhetnénk is, ezt a széket vennénk, mert nagyon jól kiszolgált minket, abszolút stabil, nem tud belőle kiesni a gyerek, nem tudja felborítani (pedig a fiunk mindent megpróbált, amit meg lehetett). :-) 4 hónapos korától használtuk egyébként, mert tápszeres volt, és akkor elkezdtük bevezetni a kanalas ételeket, és megdöntve is lehet benne etetni.

Képeken megnézve a Chiccot, nekem nem tűnik olyan stabilnak. A férjem a touragoo széket rakétakilövő állomásnak szokta hívni.

2015. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk Chicco volt. Ket gyereket szolgalt ki, szerintem nagyon jo darab. Tisztitani konnyu, huzatat is, eleg nagy, dontheto az ulese. Nagyon jo massziv, sose volt vele gond, pedig a nagyobbik gyerekunk majdnem 3 eves koraig hasznalta. Hatso kerekevfekezheto, igy nem maszik el. Ujra ilyet vennek.
2015. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából a chicco felé hajlok, de azért aggodom, hogy nincsen lábtartója. Utolsó, ez nem volt probléma?
2015. jan. 6. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Van neki, csak nem olyan mint a másiknak. Most ha erre nem kérdezel rá, észre sem veszem. nem, semmi gond nem volt, mi nagyon szerettük.
2015. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) megrendeltem a chiccot a Brumimaci.hu-n:) nagyon várom!
2015. jan. 7. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!