Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinlaccal tápszert sűríteni?

Sinlaccal tápszert sűríteni?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos kisfiamnál a 10órait és az ebédet már kiváltottuk. Az uzsonnán gondolkodom lassan, de fokozatosan szeretném, nem rögtön kanalassal. Lehet olyat, hogy sinlaccal kicsit sűrűbbé teszem a tápszerét?

Jelenleg 180 ml víz + 6 kanál tápszert kap. Milyen arányban lehet keverni a sinlaccal? És ha sűrűbb lesz akkor a 2-es lyukú cumit 3-masra kell majd cserélnem?


2015. jan. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én ilyet még senkitől nem hallottam. Mindenesetre szerintem a 3-as lyukú cumin se menne át.
2015. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet én sem hallottam még, és értelmét sem látom. A sinlacot sok mindenre használtam pedig, pl kekszet is sütöttem belőle. Ennyi idősen a mi fiunk uzsonnára vagy sinlacot vagy más tejpépet kapott, nem gondoltam rá, hogy tápszert sűrítsek. X-es cumin egyébként átmenne szerintem, hiszen az főzelékekhez van, barmi sosem próbáltuk.
2015. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) még régebben olvastam itt a fórumon egy anyuka javasolta a másiknak, hogy sűrítse a tápszert tejpéppel, de ha hülyeség én nem ragaszkodom hozzá :-D
2015. jan. 12. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a gyerekorvos is ajánlotta, mert refluxgyanús volt a kislányom, de az erre való tápszertől szorulása lett. Egyszer próbáltam, de nem ment át a cumin, (akkor még nem tudtam, hogy van speciális X lyukú cumi) így tejpépet csináltam belőle tápszerrel :). Illetve gyümölcspürét sűrítettem.
2015. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a bajom, azért nehéz "elengedni" az uzsis tápszert, mert cumiból olyan szívesen és jól eszik a kanalassal azért sokszor szenvedünk (nem a kaja miatt, azokat szereti, etetőszékben utál lenni, sokszor fészkelődik). és ezért rászánnom magam, mert uzsira mindig olyan ügyesen, gyorsan megeszi a 210 ml tápszert a cumiból.
2015. jan. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!