Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős korában hagytátok...

Mennyi idős korában hagytátok el teljesen az anyatejet/tápszert?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tápszeresek voltak 6 hónapos koruktól a gyerekek, 2 éves korukig babatejet kaptak (Nestlé Junior).
2014. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam (pont ma), múlt héten szoktattam tejre (házi tehéntej). Addig Milumil Junior tejitalt ivott.
2014. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4,5 hónapig szopizott, 10 hónaposan már nem fogta el egyik tápszert se, még ízesítve se. Igy azóta kecsketejet iszik, ezt egyenlőre szereti, most 13 hónapos .
2014. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kopasz55 válasza:

Nekünk, az első gyerek nagy keservesen szopott meg lefejt anyatejet kapott három hónapos koráig, utána tápszrt fél éves koráig. Féléves kortól ilyen-olyan bébiétel.

A második gyerek szpoptt egy éves koráig, de ha az anyja nem választja el, szerintem még most is szopna... 17 éves. :)

Szóval gyereke válogatja.

2014. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. 9 hónap anyatej, utána tápszer 1 éves korig, utána tehéntej.

2. 19 hónap anyatej, + 4-13 hónapos korban tápszer, mivel következő várandósság miatt kevés volt a tejem.

3. 18 hónapos, még anyatej, tápszer soha, egyelőre nem tervezzük abbahagyni.

2014. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első: 19. hónapban már nem szopott

második gyerek: 15 hónapos lesz, még szopik

2014. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kisfiam 38 hónaposan hagyta abba (már láttam magam az esküvőjén elöl gombolós ruhában, hogy a vőlegény esetleg szopizna... :D ) a kislányom 13 hónaposan szokott le. Szerintem nincs ideális időpont. Hidd el megérzed, Te, és a gyerkőcöd közösen :)
2014. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
11 hónapos korukig anyatej + tápszer, most 2 évesek 5 hónaposak és most kapják az utolsó doboz tápszert :), és most állunk át Junior tejitalra. (Napi 3x esznek rendes kaját de ébredés után és fekvés előtt még tápszer.)
2014. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!