Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi husit ehet egy 1 éves?

Mennyi husit ehet egy 1 éves?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak olyan ebédet fogad el, amiben hús van. Nem eszik hozzá köretet. Sima sült hús, rántott hús, pörkölt, gulyás- és húsleves...

Ez így nem túl megterhelő a gyomrának?

A nap többi részében mást eszik, de főtt ételből csak ilyesmiket fogad el.



2015. jan. 19. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
A hús egészséges étel,ehet belőle sokat is,ha a nap többi részében eszik zöldséget,stb..De nem kell lemondani arról,hogy egyen köretet,próbálgatsd,kínáld vele újra és újra.ne add fel.. Változik az ízlés,lehet ,hogy egyszercsak rájön,hogy úgy finomabb :) Én a kislányommal olyat szoktam játszani(3 éves) hogy ha azt mondja a levesnél,hogy én csak a gauskát kérem,mondom neki,hogy ok,edd meg csak a gauskát.Ha már egy sincs a levesben,mondom neki,hogy most...csak....aaa...répát! nevet egyet,és mondja : jó,most csak a répát eszem...utána csak aaa....husit! ok ,csak a husit...és szép lassan elfogy az egész :) mindig lehet trükközni,viccelődni :) ne görcsölj rá,biztos nem marad éhen akkor sem ha ebédre csak húst eszik :)
2015. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!