Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hány adag húst fagyasztotok...

Ti hány adag húst fagyasztotok le előre?

Figyelt kérdés
most vezettem be a húst, minden nap adok neki egy adagot. jelen pillanat 10napi van a mélyhűtőbe. ti mennyit szoktatok elrakni?
2015. febr. 6. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10-12 napi adagot fagyasztok le egyszerre.
2015. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy 10-14 kockát.
2015. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

mert vettem egy egész csirkemellet, megfőztem de csak a felét tumixoltam össze így is 10 adag lett. akkor a többi husit megeszem valahogy én és legközelebb csak fél mellett főzök neki. köszi.

2015. febr. 6. 16:06
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Jégkockatartoban fagyasztom, 14 adagot, viszont mivel én is egész csirkemellet főzök neki, természetesen marad, de azt is lefagyasztom, belehengergetem foliába / abba az átlátszoba/ , és lesz még egy csomo ilyen kis minivirsli szerü kukac :)
2015. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is fóliába tettem kis párnákat hajtogattam belőle, azt bele tárolódobozba. a többi husit megcsináltam magamnak fokhagymás tejszínesen spagettivel :)
2015. febr. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!