Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ennyi idő után is napokig...

Ennyi idő után is napokig kell bevezetni egy új dolgot vagy már mehet hamarabb a teljes adag?

Figyelt kérdés

Több mint 4 hónapja kezdtem el a hozzátáplálást (4 hónaposan, most 8 hónapos múlt már). Ma megkóstolta a gesztenyét, és nagyon ízlett neki.

Ha nem látok rajta semmi olyat, hogy fájna tőle a hasa akkor holnap már kaphat ebédre egy egész adag gesztenyefőzeléket? A teljes adagból csak a harmada gesztenye, a maradék része krumpli (200 grammból csak 70 gramm a gesztenye).


2015. jan. 30. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kaphat ha nem láttál semmi eltérést. Én is ilyen korban már első nap próbáltam, hogy mit okoz utána már adtam nagyobb adagot, de azért még nem teljeset, de következőre már simán meg a teljes adag. Nem vártam annyit mint amikor még pici volt.
2015. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem vártam napokat, ha nem volt baja, másnap már rendesen kapta az ételt.

A gesztenyét amúgy a legelején is lehet már adni, 8 hónapnál én már biztosan nem kóstoltattam, evett és ha baja lett volna, nem kap egy ideig, de olyan semmivel sem volt eddig.

2015. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hós bébiételben is benne van már. Szóval adhatod a teljes adagont is.
2015. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen bébiételben van gesztenye? én még nem láttam olyat :(
2015. jan. 30. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kecskeméti gesztenyepüré - alma csirkehússal 5 hós kortól
2015. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!