Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tapasztaltabb anyukák! Adnátok...

Tapasztaltabb anyukák! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányunk és egyszerűen csak a tápszert akarja megenni. Ha mi eszünk abból eszik de nem annyit h jól lakjon. Hiába csinálok neki gyümölcsöt keksszel mondjuk nem eszi meg, ha kiszedem neki amennyit sztem ennie kéne h jól lakjon felét se eszi meg. Próbáltam etető székbe, eszik pár falatot és utána nem hajlandó kinyitni a szájat, próbáltam a földön ülve akkor eszi is de kb 1 óra mire megeszi a felét, akkor nem kér többet de fél -1 óra múlva megint éhes. Próbáltam pépesen, darabosan, ahogy mi esszük, bébiételt. De nem hajlandó rendesen enni. Próbáltam h csak reggel kap tápszert meg este közte meg igenis csak rendes hamit ehet de délután már nagyon sír, hisztizik az éhségtől. Sztem a tápszer nem olyan táplaló már neki, szeretném tejitalra váltani de hát az nem laktat, teljesen éhen maradna.

Ti mit tennétek? Mit próbálnátok?


Kérlek ne ítéljetek el, így is teljesen szerencsétlennek érzem magam, mert más gyereke ilyenkor már mindent eszik.


2015. febr. 12. 12:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem írtam le rendesen. A mi ételünből szoktam neki kivdnni az adagot amivel sztem jól lakik.
2015. febr. 12. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi,majd később eszik ez a kisasszony mindenféléket
2015. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és amikor már sír az éhségtől, akkor sem eszi meg a gyümit, vagy bébiételt?
2015. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akkor sem, ki se nyitja a száját ha közelítek a kanállal. Viszont ha odaadom neki üvegbe a tápszer azonnal megeszi és már nincs is gondja.


Félek h vitamin hiányos lesz vagy vmi.

2015. febr. 12. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de ha a gyümölcspürét nagyobb lyukú cumisüvegből adnád neki?

Vagy ha a kezébe adsz egy kiflit vagy babapiskótát, vagy egy fél almát azt nem csócsálgatja el?

2015. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!