Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8,5 hónapos babának adhatok...

8,5 hónapos babának adhatok konzerv tonhalat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze natúrt, Rio Mare, vagy valami jobb minőségűt.
2015. febr. 15. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Bőven adhatsz neki bármit, de azért a gerincét a halnak ne etesd meg vele mert valamelyikbe még benne szokott lenni, meg a fejrészt se.
2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hal miatt adhatsz. Azért nem javasolják csak, mert magas a tengerekben a higanyszennyezés és még sok más is és a halakban állítólag jelentkezik, ami felnőtteknél talán nem, vagy nem úgy, de babáknál nagyobb terhelést jelent. Egyébként halat ehet, csak a tengerit nem javasolják ez miatt. Én amúgy párolt lazacot adtam neki 8 hó körül, mert azt ettünk, szerette, de nem merek rendszeresen adni sem tonhalat sem lazacot :/
2015. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

halat 1 éveskortól lehet, és úgy tudom édesvízivel kell kezdeni


ha van benne ízfokozó,aroma,tartósító,színezé, stb akkor azt sem.


ha fontos, kérésre megkeresm hol olvastam, linkelni,amúgy nem.


(nem is értem mit keres bébikajákban..)


mindenesetre figyeld majd a kiütéseket hogy lesznek e

2015. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lienci ***** válasza:
Nyugodtan adjad neki. Szerintem az sem fontos, hogy edesvizi legyen. Gondolj bele, ha skandinav nep lennenk, kb a tengeri hal lenne az elso, amit kaphatna :)
2015. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!