Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezettétek be a tejtermék...

Hogy vezettétek be a tejterméket? Miből hány kanál, másnap, vagy kétnaponta ismétlés, mennyi idő múlva ehet teljes adagot?

Figyelt kérdés
ha kiütéses lesz addig leálltok míg el nem múlik és folyt.?
2015. febr. 20. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval naponta adtátok és kb egy héten át emelve? vagy hogy?
2015. febr. 20. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...meg legfőképpen, hogy anyatejesnek mikortól lehet, és milyen sajtot...
2015. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 6 hónapos korában kezdtem, gyümölcshöz adtam 1 kiskanál natúr joghurtot, másnap megint 1-et aztán szépen növeltem az adagot, sajtot ugyanígy 6 hónaposan reszeltem neki picit a főzelékébe (én trappistát) túró ugyanígy először pici a gyümölcsbe és fokozatosan adtam hozzá többet, 1-2 hét után már nem néztem az adagot, mert nem volt semmi probléma, szerintem nem pöttyök jönnek ki, hanem hasmenése lesz ha valami probléma van, akkor hagyd is abba és pár hét múlva újra próbálkozhatsz, de cáfoljon meg nyugodtan bárki ha pöttyösödik a baba a tejtermékek miatt! :)
2015. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy az én fiam tápszeres, nem tudom anyatejesnél mit javasolnak, de ha már hozzátáplálsz én ott is 6 hónaposan elkezdeném adni
2015. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnk 9 hónapos kortól javasolja bevezetni, gyümölcsbe 1-1 kanál joghurttal, túróval. Még 7 hós a csajszim, de a kisfiamnál nem így vezettem be, hanem 9 hósan kapott házi trappista sajtot és nagyon szerette.
2015. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!