Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Éjszakai ébredés kevés tej...

Éjszakai ébredés kevés tej miatt? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Kislànyom 7 hónapos, màr eszik tízòrait ès ebèdet (gyümölcs-főzelèk) 120-160 ml-t.Időnkènt cicizik mèg ezek utàn is. Eddig is felkelt èjszaka min. 1x enni, de most újra 3órànkènt kel. Àtaludt èjszakànk mèg nem volt. Lehetséges a kevès tej miatt? Próbàljak meg neki adni fürdès előtt valamit vagy hagyjam mèg egy ideig? Ti mit csinálnàtok? Mikor vezessem be a fürdès előtti hamit, vagy az uzsit?
2015. febr. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lefekvés előtt jól meg kell tömni.
2015. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogzás miatt is lehet, az enyém azért kelt sokat 6 hónapos korától, mert jött a foga. Pár napig én is próbáltam tápszerrel keverni az anyatejét -cumisüvegből itta a tejet és volt bőven, de semmit nem számított.
2015. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindig éhség miatt kel egy baba, ez a tömjük meg estére a leghülyébb tanács, amit kaphattál...ilyen korban a mozgásfejlődés, fogzás, szeparációs szorongás is bezavarhat. Vannak továbbá ilyen ébredős babák, az enyém még mindig ébred, pedig már egy éves múlt, függetlenül attól, hogy mit vacsizik.
2015. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 7 hónaposan kezdte a többszöri kelést. Én is megpróbáltam adni neki mást is a cici előtt este,de hiába.ugyanúgy felkelt.szóval nem hinném hogy az éhség kelti fel.most lesz 9 hós még mindig ez az állapot tart.felül egyszerre indult el a 4 fog,már az első kettő kint van.plusz mozgásfejlődés szerintem.sajnos ez van.fáradt vagyok már mert ő nappal is csak 1,5 órát alszik,de majd csak vége lesz ennek valamikor :-) Kitartás!
2015. febr. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az én babám is csak 1 órát alszik napközben és nem mondható nyugisnak az ébrenlétei alatt sem. Igen én is azzal nyugtatom magam, hogy nem tart örökké ;) Köszönöm a válaszokat, akkor nem erőltetem még a vacsit. :)
2015. febr. 26. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
tejpépet adok hipp jó éjszakásat. Nagyon bevált 9kor alszik fél 5 -5 körül kell.próbáld ki :)
2015. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!