Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Joghurtot, túrót milyen...

Joghurtot, túrót milyen mennyiségben adnátok 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Nyilván, mikor bevezetem, az első pár napban max egy kávéskanálnyit...de utána? mennyi az egy adag a joghurtból pl?


és pl mennyi tejnek számít egy pohár joghurt vagy 10 gr túró? mert ugye napi 500 ml tejet kellene innia, és abba ez is bele kell hogy számítson. mivel fogytán a tejem, erre is figyelnem kell, hogy minimum mennyit kellene megennie belőlük..


2015. márc. 16. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

először natur joghurttal, kefírrel kell kezdeni, 8 hónaposan végig elég pár kanálka

9 hósan emelheted az adagot olyan 100 ml-re(egy joghurtos doboz 125/150 ml-s, rá van írva

9. hó közepén jöhet a túró, sajt(nem üstölt!)kiskanálnyi darabok

10. hósan jöhet egy egész gyerek krémtúró is(DE én 10 hósan kezdem bevezetni-mert a babaám allergiás ezekre)

2015. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor túrót 8 hósan nem is ehet?
2015. márc. 16. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő/anyafüggő. Én ezeket a mennyiségeket nem nagyon követtem, és a bevezetéseket se. Nyilván először egy két kanál, aztán tápszer/anyatej volt a fő, másnap, ha nem jön kiütés vagy valami, akkor adhatsz többet. Második gyereknél meg olyan gyorsan fejlődött, h kb kiette nővére táljából, ott már tényleg nem figyeltem.
2015. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de ehetne a túrót, csak a nat.joghurt és kefír után javasolt(amit sokan nem tartanak be...)

de én nem adnám 8 hósan még

2015. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hozzátáplálási táblázatban mindkettő 8. hótol adható :) akkor most adjam vagy ne adjam :))
2015. márc. 16. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

add nyugodtan keveset


(csak én nem adom, mert babó allergiás)

2015. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!