Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónaposnak mennyire csináljá...

6 hónaposnak mennyire csináljátok folyékonyra az almát pl?

Figyelt kérdés
Összeturmixoltam,de valahogy nem lett olyan folyékony,mint amire számítottam. Átnyomkodtam kanállal. Még mindig nem volt olyan folyékony, úgyhogy öntöttem hozzá egy kis tejetés átnyomkodtam kanállal. Ti hogy szoktátok?
2015. márc. 13. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tejet öntöttél az almához?
2015. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
anyatejet (remelem). en teljesen homogenra csinalom aprito geppel
2015. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
persze,hogy anyatejet. gondoltam picit hígítok rajta. nem kellett volna?
2015. márc. 13. 07:28
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Eleinte reszeltem (alma reszelőn). Aztán hamar meguntam, mert nem győzte kivàrni. Turmixba bedobom felnegyedelve/hámozva/magozva, öntök hozzà vizet/tejet és úgy turmixolom.
2015. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A hozzátáplálásnak pont az a lényege, hogy fokozatosan szokja az új élelmiszerek ízét, és ÁLLAGÁT! Én apró lyukún reszeltem az almát, pont elég pépes lett így is! Nem jól csinálod, hogy folyékonyat akarsz elérni, nem az a cél!! Főleg 6 hónaposan! Nekem sajnos 4 hónaposan kellett elkezdeni a hozzátáplálást, allergia miatt, és remekül boldogult!
2015. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom úgy turmixolni legközelebb,hogy eleve van hozzá öntve valami. ahogy ugye elindult a turmixba a kés,kicsapta az oldalára az üvegnek az almát. visszakotortam,megint inditottam, ezt eljátszottam jó párszor,talán úgy jobban felaprítja (így is pépes csak ilyen nagyon pici kis darabkák maradtak,amit én mondjuk le tudtam nyelni) de hát 1 babának csak kisebb a szája.
2015. márc. 13. 07:34
 7/14 A kérdező kommentje:
azért gondoltam folyékonyra,mert ha nézem a boltba a bébiételeket,konkrétan tök folyékonynak tűnnek mint valami leves :-)
2015. márc. 13. 07:35
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk almát soha nem próbáltam turmixolni. Fogom a jó öreg, hagyományos, üveg almareszelőt és azon reszelem. Ami nagyobb darabka esetleg letöredezik reszelés közben, azt kipiszkálom. Tökéletes lesz.
2015. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6 hónaposan már ehet darabosat is, akár apró almadarabokat is.

Én lereszeltem nekik már 4 hónaposan, és tettem bele kekszet, nagyon szerették.

2015. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen bébiételt látsz, ami leves állagú... Sűrű pürék, de biztosan van híg is, én azzal nem találkoztam. Egy biztos az alma reszelve tökéletes, és ha mindig anyatejet teszel az új kajákhoz, akkor nem a kaják ízéhez szoktatod.
2015. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!