Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Etetőkabátot vagy ujjas...

Etetőkabátot vagy ujjas előkét ajánlotok? Hogy oldjátok meg, hogy ne legyen az étlap a ruhán?

Figyelt kérdés
Hiába az előke,textil vagy műanyag,tuti,hogy a szép ruhája kajás lesz, és nem szeretnék minden evésnél cserélni.
2015. márc. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
itthon rosszabb ruhákba van, ha elmegyünk valahova, akkor kapja a csinit. és előkét használok. sajnos valóban foltos lesz a ruhája, elkerülhetetlen. főleg mikor rájön hogy azért is lehúzgálja az előkét evés közben:) de minden foltot ki lehet szinte szedni :)
2015. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én fekve etetem, és felhúzom könyékig az inge ujját és elég egy kis normál előke, meg a feje alá teszek színes textilpelenkákat, mindent ami foltos lett azonnal mosok etetés után, minden olyan, mintha új lenne.


majd bölcsi előtt tanítgatom majd evőeszközzel enni, pohárból inni, ülve

2015. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,ki lehet szedni,na de ha már napi 3x eszik rendes kaját, akkor az napi plussz 3 ruha,meg amit reggel kap,meg amibe alszik? vagy a kajás ruhába van? szivaccsal meg nem jön ki pl. 1 színes főzelék
2015. márc. 19. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ujjas előkében eszünk :-) Nekünk az bevált. Mondjuk a nadrágját az sem védi így harsinyában szoktam etetni.
2015. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is ujjas előkét használunk, műanyagot. Kb. néhány hetente van folt.
2015. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az etetőkabátra szavazok. Főleg, amíg kicsi és mindenfelé keni az ebédet, addig felettébb hasznos. :-)
2015. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!