Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert akarjak mindenhol...

Atoi kérdése:

Miert akarjak mindenhol elvinni rendeles utan az etlapot? Jartam mar sok orszagban, es nemzetisegtol fuggetlenul mindig el akarjak vinni, miutan barmit kertem. Akkor is ha csak inni kertem meg az elejen, utana "konyorogni" kell az etlapert.

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert útban lenne, amikor a rendelést kihozzák.
2014. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rendeltél akkor nem mindegy?
2014. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs minden asztalhoz külön étlap, arról nem is szólva, hogy ha több ember van egy asztálnál, akkor mindenkinek külön étlapot adnak.


Másrészt ha megrendelted, amit akarsz, akkor minek az étlap? Olvasásgyakorlatnak?


Harmadszor az asztalon útban lenne, hová teszik a megrendelt fogásokat, az étlapra nem tehetik?

2014. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát eddig olyan helyen még nem jártam, ahol otthagyták volna. Pedig jártam külföldön is.

Közöltük, hogy mit fogunk enni, meg addig mit hozzanak inni. A kaja után jobb helyen ajánlottak kávét, máshol kérdezték, hogy kérünk e még valamit, de a pincérek mindenhol kívülről tudták az étlapot.

2014. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én eddig mindig azt tapasztaltam, hogy egyet az asztalon hagynak, hogy tudjunk még később is rendelni. De a többit valóban elviszik, különben nem jutna az újonnan érkezetteknek.
2014. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam rengetegszer ott volt végig az étlap, engem érdekelt a rendelés után is, az italok plusz a desszert miatt is, azt tipikusan nem is lehetett megrendelni a többi étellel együtt, csak később. A többi étlapot elvitték, egyet viszont hagytak, ha ragaszkodtam hozzá.
2014. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Itallap a legtöbb helyen van külön egy tartóban az asztalon.
2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!