Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nehany etel fogja a babam...

Nehany etel fogja a babam hasat. Mit javasoltok, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez a kedvencem, idebögögsz fél mondatot és tényleg segítségre vársz :D:D:D:D
2015. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mást
2015. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsanat, nem tudom, milyen informaciok kellhetnek. 5 honapos, most kezdtuk a hozzataplalast. Anyatejes. A rizs es az alma fogja a hasat szerintem
2015. márc. 22. 13:55
 4/15 anonim ***** válasza:

hasfogók

az alma, banán, azt hiszem répa, DE google!


székletlazítók:

őszibarack, sütőtök, meg stb


amúgy hozzátáplálást ne ész nélkül, itt a táblázat

[link]

2015. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rizs?
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doktornő, hogy ha észereveszem, hogy nehezen kakil, akkor tegyek pár csepp narancslevet a főzelékébe. Egyszer adtam, akkor könnyebben is ment neki utána. Van itthon Laevolac (székletlazitó), de még nem kellett használnom. Ha lásom, hogy már rossz neki, netán sir, mert nem tud kakilni, akkor általában tornáztatom, és az jót tesz, illetve kinálgatom napközben is vizzel.
2015. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van tablazatom, nem esz nelkul csinalom. Rizs 4 honapos kortol, vedonot is megkerdeztem
2015. márc. 22. 16:32
 8/15 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltunk. sutotokot kapott emiatt foleg es a vedono tanacsara kortet 6. honaptol. nagyon bevalt, egybol helyreallt a szeklet (nyersen hej nelkul alma helyett). emellett itasd minel tobbet es ne kapjon cukros dolgokat. tejpepet sinlacot eszik esetleg? ezek is foghatnak. rizs alma nyersen, krumpli repa mind fog. glutennal en zabpelyhet is adtam, minden nap teszek a gyumolcsebe, az is lazit (meg kell fozni)
2015. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rizs anyatejjel keverve es alma, eddig ezeket adtam neki csak. Emelle is itassam? Szoval az anyatejben levo cukron es a gyumolcscukron kivul nem kap cukros dolgokat.
2015. márc. 22. 22:55
 10/15 anonim ***** válasza:
az alma pont hasfogó, adj valami rostosat helyette
2015. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!