Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem lakik jól fözzelékke...

Miért nem lakik jól fözzelékkel egy 8 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Meg eszik csirkemelet krumplival felhígitva egy kicsit hogy ne legyen sürű az 180ml. De 1 óra múlva éhes vagy fél órára. Banán esetével is így van büfi van, kezzével jelzi és a szájjával,h. Nem kell több. 1 óra vagy jobbik esetbe 2 óra múlva megint éhes



Orvost megkérdeztem azt mondta.h. Ilyen kor pedig a sűrűt szeretik ( ennyit mondot)


Védőnő azt mondta ,h. Átszalad az étel rajta


Semilyen tanácsot nem kapok nem hiszem el.h. Csak Én vagyok ílyen helyzetbe!!


köszönöm előre is a okos válaszokat!



2015. márc. 25. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:

mibol gondolod h ehes?

amugy tenyleg a surut szeretik. a lanyom ebedre jo hig tejpepet eszik, alig eszi pedig regen imadta. vacsora fozeleket kap: krumpli csirke brokkoli - megal benne a kanal, meg nem enném de ő 180 ml utan még tatja a szajat. (8 hos)

2015. márc. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aludna de nem tud adok neki tápszert és mind megeszi és alszik is ha meg nem adok neki sír nagyon.éhes sírás hangot ad. Ő laktóz allergiás nem ehet tejpépet
2015. márc. 25. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki többet és sűrűt. Tegyél több mindent a kajába.
2015. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát a krumpli csirkével elég kevés...tegyél hozzá még valamit. és ne legyen híg, én annyira csinálom sűrűre, hogy a kanálról ne folyjon le. kellemes főzelék/pép állaga van. ha kell sűrítsd gabonapéppel. semmi nincs benne csak natur gabona liszt.

amúgy én meg sem állok 3-4 összetevőnél...tegnap brokkolit-almát-krumplit-husit kapott. én a krumplit nem számolom és a húst sem, mert az alap...és ezek mellé még 1-2 zöldséget teszek. vagy előtte répa-fehérrépa-brokkoli-krumpli-hús...tehát jó kis zöldség leves jó sűrűn :)

2015. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok....ilyen főzelékből megeszik a fiam 200-240ml-t és tuti jól lakik, de ha 1-2 óra múlva viszem aludni van hogy 90-120ml tápszert csinálok neki....van hogy 30ml-t iszik van hogy az egészet. de már a felénél elalszik, de még nem adja oda a cumit :)

mikor mit eszik a babád?

2015. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

banán és az összes gyümölcs cukor+víz, 1,5 óra alatt átmegy a szervezetén :) minden embernek...


180 főleg, hogy hígítod, lehet, hogy kevés. add sűrűn, az a cél, hogy jól lakjon, nem? és adj utána inni.

ha az alváshoz kér tápszert akkor nem éhes, hanem megszokta, hogy azon alszik el, sok babának kell a cumisüveg elalváshoz, más meg cumizik vagy cicizik, nincs ebben semmi rossz

2015. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem hét hónapos lesz,2x ennyit eszik ebédre.(vagy ennyire ráküld 1 deci tejet is) vannak babák,akik egyszerűen dupla adagot igényelnek. amúgy nem csak szomjas? rendesen eszik is 1 óra múlva?
2015. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!