Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos babám ezeket eszi:sá...

7 hónapos babám ezeket eszi:sárgarépa, fehérrépa, krumpli, sütőtök, cukkini, cékla, brokkoli, körte, alma, barack, meggy, banán. Mit aadhatok még neki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Csirkemellet, glutént bevezetheted.
2015. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebédre a főzelékbe kap csirkemellet,tojássárgát,sajtot,túrót,májat.
2015. ápr. 8. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

tojássárga szerintem picit korai, de mindenki másképp csinálja.

Akkor a glutént is nyugodtan bevezetheted.

2015. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Se tojássárgát (bevezetése 11 hótól ajánlott), se túrót, sajtot (bevezetése 8 hótól ajánlott, ha nincs a családban tejallergiás), se májat (bevezetése 8 hótól ajánlott, max. heti 1x) nem kellene még adni neki.

Viszont kaphatna a gyümölcsökhöz kekszet vagy zabpelyhet. Kaphat paradicsomot, cukkinit, főzőtököt, salátát, spárgát, zellert és borsót.

2015. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pulyka húst is kaphat már.nyúl húst is ehet.rízs kukoricapehely , növényi olaj( főzelékekbe. Hal. A tejtermékeket 8 hótól adható. 8 hótól kaphat marha húst és májat tojássárgáját.
2015. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gesztenye, zöldborsó héj nélkül, saláta, zeller
2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én 7hosan már mindent adtam neki,és makkegeszseges volt mindig,orvost se láttunk.Nem szabad a sok bedilizett védőnőre hallgatni.Régen is kaptak mindent,százszor egészségesebbek voltak mint a mai gyerekek.
2015. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem volt ennyi permetszer, nem mesterséges anyagokkal trágyáztak, nem volt ennyi szemét, amit beleraknak a tejbe pl. Ma azért allergiásak az emberek, mert mindenben benne van a térfoga növelő és a halom adalékanyag. Lehet, hogy te szerencsés voltál, hogy a gyerekeddel nincs baj (ennek nagyon örülök), de nagyon sok szülő nem ilyen szerencsés. Nekem a férjem tejérzékeny és látom milyen szenvedéssel jár. Van a környezetemben glutén érzékeny, fruktóz érzékeny gyerek. Nem gyerekjátékok ezek a betegségek. Nem hajtja az embert a tatár, nem kell rohanni a hozzátáplálással. Így sem kizárt, hogy a gyerek ételleargiás lesz, de ha meg próbáljuk legalább megelőzni az is sokat számít. Nézd meg pl. egy fruktóz érzékeny gyerek mit ehet. Tulajdonképpen semmit. Még a hagyma is tele van fruktózzal.
2015. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!