Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok ha megeszek naponta 1,5-2...

Sok ha megeszek naponta 1,5-2 kg zöldséget (sárgarépa, fehérrépa, uborka, paradicsom)?

Figyelt kérdés
Egyrészt a mennyisége miatt másrészt a szénhidráttartalom miatt érdekelne.
2015. jan. 16. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Uborka, paradicsom...tele van folyadékkal. Iszol rendesen? Én akkor kívánom nagyon a zöldségeket, mikor szomjas vagyok.

Zöldségből szerintem ehetsz nyugodtan.

2015. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem sok, én is enném, de 3 nap után már rá se tudok nézni. :( Szénhidrát gyakorlatilag semmi, kalória is nagyon kevés, nyugodtan eheted. Egyedül a vegyszerek miatt aggódnék, nem tudom, mennyire permetezhették és ilyen mennyiségnél nem-e káros.
2015. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Zöldségből annyit eszel, amennyit akarsz. Sőt, egyes gyümölcsökből is, pl. alma.
2015. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Azért a WC-től ne távolodj el 50 méternél messzebbre!
2015. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál, azokból annyit ehetsz, amennyi jólesik!
2015. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Esetleg gyümölcs centrifugán egy részét levesítsd, a lényeg benne is van közben a rostot sem fogyasztod túl. Vegyszerek meg ma már majdnem mindenben vannak, a friss zöldségnek gyümölcsnek megvan az az előnye e téren a félkész-kész ételekkel, hogy kimaradnak a feldolgozáskor hozzáadott műdolgok.
2015. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 TappancsMancs ***** válasza:
Bevásárlóközpontokban vannak ilyen lébüfék (vagy hogy hívják) ott meg tudod kóstolni milyen kombinációk ízlenek neked. Nagyon finomak! :)
2015. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért almából nem lehet annyit mint zöldségből, almánként lehet 90-100 kcal-lal számolni, ami nem elhanyagolható pár darab után...
2015. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségek rendben vannak. Átlag ember megeszik 1 étkezésre annyi szénhidrátot ráadásul gyorsan felszívódó formában, mint ami 1-2 kiló zöldségben van.
2015. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok választ:))) Igazából azért kezdtem el enni őket, mert nem hízlalnak és azóta nagyon megszerettem őket :)

Hm, ilyen lébüfével még nem találkoztam de figyelem :) Az almát nem merem túlzásba vinni, de ha megkívánom eszek belőle :) De akkor zöldségekből bátrabban eszek ennyit :) Azért is tettem fel a kérdést, mert pl. 2 kg répában már 190 g szénhidrát van, ez nem sok? :)

2015. jan. 17. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!