Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hósnak és később mit adjak...

11 hósnak és később mit adjak tízóraira, uzsonnára és hogyan kell elkészíteni a túrós, nat. Joghurtos dolgokat, hogy megegye?

Figyelt kérdés

eddig úg ycsináltam pici nat.joghurt, egy kevés túró, bele nagyobb arányban gyümölcs(szilva, v alma, v őszibarack)plusz kölesgolyók széttördelve(ez utóbbit szereti csak, gyümölcsről leszokott, amikor egy alkalommal 3 napig nem adtam neki :(


egyéb ötletem még a DM-es gyümölcsös gabonapép, desszert, ezeket szereti, de nem eheti ezeket örökké..

néha elrágcsál egy kis kenyérhéjat, v puffasztott rizst, de ez ugye nem normál étkezésnek felel meg

túrós, nat.joghurtos normális receptet nem találok, mind savanyú(egyik szerint tegyek bele petrezselymet, kaprot, citromot, ja aha..)


2015. ápr. 16. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
joghurtba is túróba is rakok mokkáskanálnyi vaníliás cukrot.A vaníliától édesebbnek érzi.Ha banánnal kapja nem rakok bele mert az elég édes.
2015. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó ötlet :)és ha konkrét vaníliát tennék bele? az nem édesítené esetleg?
2015. ápr. 16. 10:19
 3/5 kloetta ***** válasza:
Joghurtot próbáld natúr, Oli megeszi, nem is volt nyafi. Túróhoz rakok gyümit pl alma úgy nincs vele gond. Uzsira kap néha tejberizst szintén gyümivel. Cukrot semmibe se rakok neki!
2015. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én sokszor főzök neki tésztát, és azt turmixolom le gyümölcsel, túróval, ma pl banán-túró-tészta, és egy kanálnyi víz hogy híg legyen...ha már nem kellene pépesíteni, akkor nyilván a gyümölcsöt el is hagyhatnám vagy minimalizálhatnám, és kvázi túrós tésztát eszik..

a joghurtot én gyümölcsel, kekszel vagy zabpehellyel adom.

2015. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrét vanília is jó igen.Minden édesít maga ez a fűszer.Plusz hozzá a gyümölcs és biztos megeszi.Pl a meggyet ídj imádja a lányom.
2015. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!