Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen gyümölcsöket adtok...

Milyen gyümölcsöket adtok tízóraira 5 hós hozzátáplált babáknak? 1 heti "ütemtervet" írnátok?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2014. okt. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyik nap reszelt almát adtam neki egy kevés darált háztartási keksszel, másik nap pürésített őszibarackot keksszel. Más gyümölcsöt nem mertem neki adni, ezeket adtam felváltva. Én még akkor nyáron őszibarackot fagyasztottam le, azért volt télen neki. Banánt olyan 9 hónapos korától.
2014. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak almát adtam ebben a korban (pont télen kezdtük a hozzátáplálást), vagy sütőtököt adtam tízóraira. Utána jött a banán, narancs, mandarin, 7-8 hónapos koruk körül.
2014. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos most csak almát meg barackot tudsz adni. Lehetne meggyet, cseresznyét. Én még nyáron fagyasztottam le neki, hogy ne unjon rá az almára. Meggyet fagyasztva most is kapsz akármelyik boltba. Szilvát is adhatsz neki, azt még lehet kapni a piacon vagy a zöldégeseknél. A 6. hónapot betölti akkor jöhet a körte. Én úgy szoktam, hogy almát és keksszel, a többi féle gyümölcshöz sinemilt, vagy a dm-ben kapható gabonapépeket adok.
2014. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
alma, őszibarack, banán, és ezek tetszőleges keverékei :) illetve én néha teszek bele gesztenyét, pl az almához, mert tartalmasabb lesz tőle. mOst fogom majd kostoltatni vele a meggyet, bár ő már elmúlt 6 honapos.
2014. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig nézem a bébi ételeket, hogy az adott hóba mi van és veszek neki frissen.... én már adom neki a körtét és semmi baja nincs viszont nálunk a banánt csak 8hótól ajánlják.
2014. okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!