Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel váltsam ki az uzsonnai...

Anndrea kérdése:

Mivel váltsam ki az uzsonnai tápszert?

Figyelt kérdés
Kisbabám 8 hónapos, és már nem nagyon akarja elfogadni a tápszert délután. Nem tudom mivel válthatnám ki,ami azért tápláló is. Joghurtra gondoltam, de mennyit? Vagy túrókrém? Milyet?

2015. máj. 8. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túrókrém, joghurt, gyümölcsök, kifli, feltét.
2015. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Túrókrémet nehogy boltit.

Keverj túróba gyümölcsöt, és kész. Joghurttal szintén. Natur joghurt+ gyümölcs.

Vagy csak gyümölcs kis összetört keksszel keverve.

2015. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Holnap ki is próbáljuk.
2015. máj. 8. 19:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Keksznek javaslom a Detki babakekszet, az tojásmentes. Én mindig olyat vettem, amíg nem volt bevezetve a tojás.

Ez az : [link]

2# voltam

2015. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is nézem, hogy miben mi van. Sajtot, vagy sajtkrémet hol lehet venni olyat, amiben nincs sok műanyag? És 1. válaszoló, milyen feltétre gondolsz? Eddig még csak kenyérhéjat adtam neki rágcsálni, de azt is úgy, hogy végig néztem, mekkorát harap le. Még nem adtam neki "katonákat" félek, hogy félrenyel,vagy hasonló. Egyáltalán mekkora falattal érdemes kezdeni? Bocsi a sok kérdést, de nagyon kezdő vagyok, segítség nélkül....
2015. máj. 8. 20:25
 6/14 Ditta323 ***** válasza:
Le leszek pontozva, de én parizelt (márkás sertést) adok kenyérrel, vagy hal filét kenyérrel. Kb 1,5 órával később krémturót, vagy joghurtot (Görög vagy danone izesitettet). 8 hós kiscsajom van.
2015. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És mekkora falatokat adsz neki? Mint már írtam totál kézdő vagyok.
2015. máj. 8. 20:40
 8/14 A kérdező kommentje:
kézdő=kezdő
2015. máj. 8. 20:41
 9/14 Ditta323 ***** válasza:
Nyugi én is 😊 kb 0,5 cm lehet. (Egyforma méretű kenyér és parizeka vagy hal darabokkal)
2015. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem túl jó, de mindenki maga tudja, hogy csinálja. Én sem vagyok szigorú e tekintetben, de azért párizsit nem adtam 8 hónaposnak. Ahogy virslit sem. Ez a húsipar "hulladékaiból" van. Akkor inkább sült karaj, vagy sonka. Persze normális minőség.

Vajat tehetsz neki a kenyérre (nem margarint).

Vagy lekvárt (a legjobb a házi).


De én reggelire adtam ilyeneket, uzsonnára gyümölcsöt, vagy túrót, joghurtot. És a bolti gyümölcsjoghurtban is több az adalékanyag a kelleténél, ezért javasoltam a natúr joghurtot gyümölccsel.

2015. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!