Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Esti utolsó étkezésként mivel...

Esti utolsó étkezésként mivel érdemes félig-meddig kiváltani a tápszert?

Figyelt kérdés

A pelenka már nem tud lépést tartani az esti tápszerrel. Részben kanalasat adnék neki, de nem tudom milyen típusú a legjobb. Húsos, csak zöldség vagy csak gyümölcs? Esetleg tejpép?

9 hónapos


2015. febr. 24. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Másképp kérdezve, akinek az utolsó étkezés már nem tápszer (és nem tej), mit ad?
2015. febr. 24. 18:20
 2/2 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem pont a kérdésre lesz válasz, bocsi, mert nálunk tápszer az utolso étkezés, lefekvés előtt, 280ml, előtte kap tiszta pelust, ugyhogy az bírja. Viszont vacsira zabkását adok a kislányomnak, és ugy vettem észre, h jobban laktatja őt éjjelre, mintha vmi főzelékfélét adnék. Egy időbe tejépéet is kapott, de szerintem az nagyon hízlal. Én arra törekszem, hogy - főleg alvás előtt - ne nagyon kapjon cukrozott dolgot, és szerintem a gyümölcs sem szerencsés este.
2015. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!