Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adtok a baba nyakába,...

Mit adtok a baba nyakába, hogy ne legyen a ruhája csupa maszat evés közben?

Figyelt kérdés
Tudom, természetes, hogy jár a keze, elforgatja a fejét evés közben, csak épp minden evés után cserélem a felsőjét, hogy még frissen ki tudjam venni belőle a foltot, maszatot. Ti mivel véditek ezt ki?
2015. jún. 26. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Előkéről hallottál már?
2015. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyméretű előkét szoktam rá adni, és ha hosszú ujjú ruhában van, akkor azt feltűröm. Persze a kapálózások miatt még így szokott lenni "baleset", olyankor ruhacsere, és még frissen kidörzsölöm a foltot.
2015. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi ilyeneket használtunk, amíg pici volt a fiam:

[link]

2015. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amit 3. válaszoló linkelt azok is nagyon jók. Mi is használtuk a két nagyobbik fiamnál akkor amikor elkezdtek önállóan enni (próbálkozni), nagy hasznát vettük :)
2015. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ujj nélküli változatban van nekünk is. Persze mindig az ujja lesz foltos. Köszi a tippet! Nem is láttam ilyen fajtát, de keresni fogom.
2015. jún. 26. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Szívesen :)

Én még anno a tescoban vettem, de nem tudom kapni-e még, mert nem most volt, már 3 éves a fiam.

2015. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem tudom, nekem az előke csak egy plusz probléma, semmi hasznosat nem találtam benne.

Ami ujjas és anyagból van, az ugyanúgy foltos lesz mint a ruha, én nem bírom napokig búzölögtetni rajta a foltot, úgyhogy azt is egyből kimostam tehát plusz egy áztatni/dörzsölni/mosnivaló. Ja meg néha át is ázott rajta a folyékonyabb püré, ugyanakkora folt lett a ruhán is.

Műanyagot meg pluszban el kellett mosogatni minden étkezés után, meg szárítgatni, nem lehetett sehogyse úgy tenni hogy normálisan lecsöpögjön. Annyi idő alatt a ruhát is kilötykölöm.

Ja és ahogy ügyesedett mindig játszott az előkével, felemelte és alá is ment csomó kaja.

Meg minden fajtánál befolyt a nyakánál is a leves alá.

Szóval én feladtam, semmilyet se adok rá, ha ígyis-úgyis kell a ruhát mosni, akkor felesleges nyűg még az előkét is pluszban.

2015. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi előkéket nekem is mindig kijátszotta a gyerek, de ezek az ujjas előkék nagyon jók. Az Ikeában is kaphatóak, párszáz forint, elnyűhetetlen. Bedobom a mosógépbe a többi ruha mellé, vagy pikk-pakk mosható csap alatt. Sajnos, tényleg hátránya, hogy a nedvesség átmegy rajta.
2015. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!