Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség alatt nektek más a...

Betegség alatt nektek más a mensitek? Nekem megjött időre, de csak minimális barna maszat. A megfázás okozza? Vagy baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
megfázást kétlem, hacsak nem szedsz antibiotikumot. baba lehet, de akkor meg tesztelni kellene sos és a barnával dokihoz menni (ha a teszt poz.)
2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot nem szedek, csak paracetamolt szedtem 3 napig. Az okozhatja? Gondolom délután még nem mutatja ki a teszt nemvárt után 1 nappal, kénytelen vagyok reggelig várni.
2013. ápr. 9. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
várj reggelig, az a tuti. paracetamol szerintem ilyet nem okozhat. de az is lehet, holnapra rendesen elindul a mensesed.
2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Tegnap reggel óta van már ez.
2013. ápr. 9. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a lányommal nem várt előtt 2 nappal volt barna, 1 ts. betétnyi, és semmi hormonprobléma, már 11 hónapos lesz. Ilyenkor a hormonváltozástól van, ha kevés, bajt csak akkor jelent, ha több napig barnázik, de legalább másfél 2 napja, kis barna maszat, nem hormonprobléma
2013. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs hormonproblémám, én is babát várok :)
2013. ápr. 16. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
gratulálok, utolsó voltam :)
2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok kismama! Boldog babavárást! :-)
2013. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!