Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Paradicsomos halat (konzerv)...

Paradicsomos halat (konzerv) kaphat egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Nem tudok neki halat adni, csak nagyon ritkán...mi sem eszünk, csak nagy ritkán balatoni saját pecázott halat, te a pangasiustól meg társaitól kiver a víz. Tudom, hogy ezek a heringek se jobbak, de azokat legalább nem kell megsütni..adnátok/adhatok neki ilyesmit?
2015. jún. 30. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, én nem adnék konzerv halat. Inkább vegyél szálkamentes fehér halhúst, abból készítsd el az ételét.

Nem értem, mi a gond a sütéssel, a hal olyan gyorsan megsül, és sokféleképpen el lehet készíteni.

Nálunk nagyon szeretik a gyerekek kiskoruk óta.

2015. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a kislányomnak sosem adtam üveges bébiételt. Kertünk van, minden megterem, ezért a friss kaja híve vagyok. A halakkal gondban voltam, mert egyrészt utálom, másrészt pedig nem tudtam melyik hal a biztonságos. Végül halat üveges bébiétel formájában kapta. Nem kellett vele vacakolni, nem öklendezek a készítéskor. Szerintem vegyél neki üvegeset. Sok fajta van és tuti nincsbenne szálka.
2015. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konzervet szerintem ne adj neki, túl olajos, paradicsomos. De ha mindenáron szeretnél vele ilyet etetni, akkor vegyél neki babakaját, abból is van már tengeri halas.
2015. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem nagyon eszi meg a bébi ételeket.

az a bajom a halsütéssel, hogy mint írtam, én nem eszem ezeket a bizonyos fehér húsú dobozban tenyésztett halakat, halrudakat, ezért neki se szívesen adom...ráadásul frissen kellene ugye adni neki, most süssek meg egy mikro adagot hetente kétszer?? nagyobb adagot nem tudok mert mi nem esszük...megpróbálom a bolti püréket, hátha a halast épp megeszi majd...

2015. jún. 30. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hozzászokva a bébiételekhez, de a halasat szívesen megette. Szereti a paradicsomosat, ill. a dm-ben lehet kapni saját márkás zöldséges halas bébiételt, azt is nagyon szereti. Ha nem fogadja el az üvegeset, akkor csak az marad, hogy pici adagokat csinálsz neki.
2015. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!