Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tegyek, ha babámnak nem...

Mit tegyek, ha babámnak nem nagyon ízlenek a gyümölcsök?

Figyelt kérdés
A zöldségeket eszi, de a gyümölcsöknél fintorog, és nem is eszik belőle még féladagot sem.
2015. júl. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyümölcsöt próbáltál adni neki? Az én kisfiam pl nyersen az almát nem eszi csak főzve úgy viszont bármivel keverve. Próbáld ki hogy amit eszik zöldség teszel mellé gyümölcsöt. Pl alma krumplival. Ő eszi a gyümiket szerencsére , de próbáld ki hogy teszel bele kekszet daràlva ha màr ehet glutént. Ami most nekünk nagyon bejött az a 7 gabonas pép. Kb 30-40 ml víz ehhez teszem a pépet kikeverem és ehhez jön a turmixolt gyümi. Imádja és így sűrűbb is és legalább nem bukik. Egyébként mi őszibarackot, almát , meggyet, banánt eszünk eddig.
2015. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcspréssel próbálkoztál már? Italként jobban el szokták fogadni.
2015. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Eszik" már barackot, banánt, almát, szoktam beletenni 7 gabonást is. Ma sem jártam sikerrel, banán-barack-gabona lett volna a tízóraija. Semmi. Ebédre most kínáltam neki alma-krumplit, de a száját még arra sem nyitotta ki.
2015. júl. 28. 13:02
 4/4 anonim válasza:
Próbáltad krumpli helyett a rizspelyhet sűrítésre? DM-ben lehet kapni.. Al Natura rizspehely, elvileg 4 hónapos kortól adható, én a gyümölcspüréket eleinte azzal sűrítettem. 799 Ft egy dobozzal, de nálunk kb másfél hónapig elég.
2015. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!