Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Próbálkozzak még nála?

Próbálkozzak még nála?

Figyelt kérdés

A lányom nem hajlandó semmi mást inni csak vizet és tejet a ciciből.

Vettem már neki tej alapú bébi italokat. Hipp,szentkirályi,kecskeméti gyümölcs italokat több ízben. Facsartam neki itthon is több fajta gyümölcsből,teát is vettem.

Próbáltam pohárból,cumisüvegből.

Egy korty után fintorog és elmenekül.

Vízből napi 400-500 ml megiszik+ ugye a cici.

Próbálkozzak még vagy hagyjam őt békén?


2015. júl. 30. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
13 hónapos
2015. júl. 30. 12:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne neki mást is inni vizen kívül?

Nem értem, miért erőlteted.

2 éves a fiam, nem iszik mást, csak vizet. És teljesen jól van :))) Abból viszont sokat. Én örülök neki, hogy nem igényli a sok felesleges cukros italt (mert a gyümölcslé is az).


A tejitalt ételbe keverve eszi meg, teljesen megfelel neki úgy. Pl. a tejberizst azzal csináltam, és imádja.

2015. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisfiam 27 hónapos, egy éves koráig csak anyatej, tápszer, pici víz, kb két éves koráig csak és kizárólag tápszert és vizet volt csak hajlandó inni, néhány hónapja iszik teát, gyümölcslevet, de azt is vízzel hígítva, sztem nyugodtan hagyd, ráér még bőven a gyümölcslevekkel, örülj neki, hogy ő ilyen, öcsémék kisfia a vizet egyáltalán nem hajlandó meginni, ők meg ettől vannak teljesen oda :-)
2015. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

esküszöm nem értem... szerintem rejted kívül minden anyuka annak örül(ne) ha csak vizet fogad el a gyereke :)

miért zavar téged?

2015. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!