Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még próbálkozzak nála? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyik nap délutánra elhívtam egy lányt, hogy nincs e kedve egy kicsit sétálgatni meg ilyenek. És mondta, hogy benne van, de délután írt, hogy mégsem ér rá, mert közbe jött valami. Ettől egészen szomorú lettem, és ez másnap a suliban is meglátszódott rajtam. Délután meg rám írt, hogy miért voltam szomorú meg ilyenek, amiből én arra következtetek, hogy nem csak lekoptatni akart, de nem mondtam neki, hogy ezért voltam szomorú. És a beszélgetés alatt megemlítette, hogy ami miatt nem ért rá, abból nem lett semmi. Szerintetek próbáljam meg még egyszer elhívni ezt a lányt?

2015. jan. 16. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk, hívd el még egyszer.
2015. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veteran1978 ***** válasza:
100%
Igen!
2015. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. jan. 16. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mondja, mikor jó neki és akkor el tudok menni. Most az, ha egyszer nem ért rá még nem jelenti azt biztosan, hogy le akar koptatni
2015. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!