Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mikor (hány hónapos volt a...

Wiky93 kérdése:

Ki mikor (hány hónapos volt a babád) váltotta ki az étkezéseket?

Figyelt kérdés

Leírnáto ksorban mikor, melyik étkezést váltottátok ki?


Lányom 4hós kora óta hozzátáplált, 5hónapos váltottam ki a 10órait, 6hónaposan az ebédet, 7hónaposan az uzsit.. várni szeretnék sokat a reggelivel és a vacsival.. de kíváncsi lennék ki mikor váltotta ki ezeket :)


2015. aug. 1. 08:00
 1/3 anonim válasza:
Szia, ha jól tudom 1 éves koráig kell neki napi kb fél liter tejalapú táplálékot biztosítani, ezt a reggeli és az esti tejjel/tápszerrel kapja meg. Szóval addig nyugodtan kihúzhatod! :)
2015. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Igen azt tudom :) Azok maradnak sokáig csak kíváncsi vagyok kinek, hogy alakult :)
2015. aug. 2. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ez attól függ,kinerk mit evett,nekem 6 hónapos koráig kizárólag tejet,addig én vártam is a hozzáttáplálással. 7 hónapos korára lett az ebéd kiváltva, 8 hónaposra az uzsonna. 10 hónapos, nekem tejérzékeny nem ehet semmilyen tejterméket,8tojást is később vezetem be,mert az is valószínűhogy nem bírja)ezért a védőnővel úgy beszéltük, 1 éves koráig napi 3x tápszer (már nincs tej) és utána váltom ki a 3. evését.
2015. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!