Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok írni néhány receptet?

Tudnátok írni néhány receptet?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan recepteket írni amiket lehet adni a babának és itthon kell elkészíteni? Vagy esetleg ha tudtok olyan oldalt ahol ilyenek vannak azokat is nagyon szívesen várom. :)
2015. szept. 4. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

[link]

[link]

[link]

[link]


Google a barátod.

2015. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Általában 2, maximum 3 komponensű egy bébiétel, ezek összeturmixolásához nem kell nagy kreativitás, főleg nem recept.
2015. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelt volna,hogy mennyire vagytok kreatívak és ti milyen dolgokat kevertek össze.
2015. szept. 4. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nem fogok felsorolni "alap" főzelék, vagy gyümölcs alapú recepteket, mint pl. alma burgonyával, vagy alma-répa-burgonya,ilyenből millió meg 1 van, tényleg csak azt tudom ajánlani, ha nincs ötleted minden napra, menj be egy boltba és a bébiételek üvegeit nézegesd, azok adnak tippeket. Ami további javaslatom, írd össze egy papírra, amennyi csak eszedbe jutott, hidd el, sokkal bővebb lesz a kínálat, mint hitted, és alig fogsz a végére érni a főzésnek, mire már jön egy újabb bevezetésre váró alapanyag (pl. hús, vagy tejtermékek). Nem írtad, mennyi idős a gyerkőc, az sokat segített volna mindenkinek.

Kísérletezgetni is fogsz bőven, mert minden gyerek ízlése más és más. Nálunk pl. a lányom 1,5 éves koráig amiben burgonya volt, akár egy kanállal is, azonnal elutasította, úgyhogy nem feltétlenül tudsz kész receptekre támaszkodni.

Nekem talán az egyik legleleményesebb ötletem a céklával volt, mivel azt sem volt hajlandó megenni az elvárt alma-cékla ill. alma-cékla-burgonya kombóban, hogy amikor már evett tejtermékeket, raktam hozzá 1 kanál natúr joghurtot. Meglepően finom lett, ezt kipróbálhatod majd, ha ott jártok. A sütőtök is nagyon finom sárgabarackkal, ill. körtével is, ezt is szerette. Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami nem szokványos recept.

2015. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!