Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gluténosat vagy menteset?

Gluténosat vagy menteset?

Figyelt kérdés

Gluténmenetes kölespelyhet vettem rizspehellyel kombinálva. Sok helyen olvasom ,most mégis a gluténosat preferálják.

Hipp natúr gríz tejpépben 46% tejpor van ,tehát laktóztartalmú .Ezt merjem neki adni/7 hós/ ? Vagy inkább laktózmenteset? Még szopizik is. Köszi a válaszokat!


2015. szept. 28. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
a glutént be kell vezetni míg nagy részben anyatejes! ez most az új ajánlás! adhatsz neki ilyen bolti kutyulmányokat (jó sok cukor van bennük - tisztelet a kivételnek) vagy egyszerűen sütsz házilag baba kekszet, vagy veszel bolti kekszet és abból reszelsz minden nap a gyümölcsébe egy kis saroknyit, és be is van vezetve a glutén..a sógornőm várt a gluténnal egy éves korig. Mindkét gyereke glutén érzékeny lett.
2015. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most vettem Holle gluténmentes babakását jó borsos áron,azt hiszem azért elhasználom.
2015. szept. 28. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
a vedonod errol nem beszelt?
2015. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.Látogatni is régen volt. Azt hiszem én megyek föl és "kifaggatom".
2015. szept. 29. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is be kellett vezetni a glutént, 6 és 7 hó között, el ne késs vele! Én vettem hipp 7 gabonás pelyhet, hogy majd azzal vezetem be, erre a védőnő az egyszerű fehér lisztet ajánlotta, mert sok az a 7 gabona. Pirítsam meg a lisztet szárazon, tegyek hozzá vizet, és ezt tegyem a főzelékbe. A babakekszek drágák, amit én néztem még tejporos is, a háztartási keksz cukros... Ki tudja , mi a jó, majd kiderül 2-3 éves korában, hogy jól csináltam-e.
2015. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi liszttel kezdjem? Teáskanálnyival?
2015. szept. 29. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hósan már nem köteles látogatni, minket sem látogatott 2 hónapos kora óta, pedig amúgy nagyon kedvel, lelkiismeretes, de azt hiszem ennyi idős babához már értelmetlen jönniük. Azt várják, hogy te kérdezz tőlük, mielőtt belefogsz bármibe, kérd ki a véleményét, jelen esetben pl azt, hogy mi a legjobb forrás a glutén bevezetésére, bár itt már megválaszoltam, hogy az én védőnőm a keksz sarkát javasolta, illetve később mikor az fogta a kakiját, akkor váltottunk zabra.
2015. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma egy pici búzadarát főztem meg vízben,ezt kevertem a gyümölcsbe . A védőnőhöz mentem el,ő ajánlotta. Szerinte ez egészségesebb, mint a keksz.
2015. szept. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!