Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos babák étrendje...

6,5 hónapos babák étrendje érdekelne. Mekkora adagokat adtok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 23:27
 1/2 tünde1989 válasza:
Szia.Mi anyatejes vagyunk.Reggel 6 kor kel akkor szopizni de keveset.Aztán amikor apa el megy dolgozni 7 körül szopizik még elalszik vissza.10-kor szopizik megint utánna nem rég bevezettem a tízórait, az keksz+ gyümi, vagy zabkása+gyümi (mert mi bevezettük a glutént is). 12 vagy 13 kor ebéd (szopi+főzelék, vagy gyümölcs), aztán 15 vagy 16 kor szopi, 19 kor vagy 20 kor szopi és alszik (este valamikor fürcsi, olyan 18 óra körül, de nincs fix időpont).Este 23 órakor mikor átviszem a kiságyába még szopizik, utánna álltalában felébred még hajnalban 3 kor is szopizni.Mi elég sűrűn eszünk, de nem tudom kevesebbszer etetni mert így igényli.Nektek milyen a napotok?Mit tud már a babád?
2015. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ! Mekkora mennyiséget adsz tízóraira? Az én picurom általában 5-6között ébred,akkor szopizik és alszik még 8ig,akkor megint szopizik. 11 körül van a tízórai ami gyümölcs rizzsel v 7gabonás péppel,ebéd 14orakor van az főzelék,meg most már husit is kap. 17orakor szopizik,majd 20orakor van a fürdés és a vacsi ami szopi. Éjjel nem kel már fel,alszik reggel 5-6 ig.
2015. okt. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!